Selahaddin ACAR

DXN Antalya Üyelik için DXN Türkiye’nin Başarılı Lider Girişimcilerinden Sn.Selahaddin Acar’ı arayabilirsiniz.
SA Selahaddin Acar Liderliğinde; DXN Türkiye’nin Kazandıran Takımına Şimdiden Hoş Geldiniz.

user-default

SELAHADDİN ACAR

STAR AGENT

Kronik sağlık sorunlarım nedeniyle uzun bir arayıştan sonra reishi mantarı ve spirulina ile tanıştım. Türkiye’ye daha önce giriş yapan benzer bir firmanın kurumsallık ve ürün kalitesi konusundaki dürüst olmayan uygulamaları daha önce duyduğum ama ilgilenmediğim DXN firmasını tanımamı hızlandırdı. Mayıs 2018‘de üye oldum. Ürün kalitesinden ve özellikle distribütörlere gönderilen ürünlerin son kullanma tarihlerinin güncelliğinden çok memnunum. Ayrıca üyelik sonrası verilen danışmanlık hizmetleri ve ganoterapi eğitimleri mükemmel.

DXN Malezya merkezli ciddi, güvenilir, kurumsallığını tamamlamış büyük bir holding. Uzmanlık alanı doğal gıda olarak Ganoderma ve Spirulina yetiştirmek üzerine. Bunun dışında henüz Türkiye’ye gelmemiş yüzlerce çeşit ürünü var. Ganoderma ve Spirulina’yı kronik bir sağlık sorununa düşmeden önce her insanın tecrübe etmesi gereken gıda takviyeleri olarak düşünüyorum. Belirgin kronik sağlık sorunları olanlara da; yaşam kalitesini arttıran, bedeni iyileştiren, katkıları bilimsel olduğu kadar insan tecrübeleriyle de çok açık bilinen bu gıdaları beslenme düzenlerine dahil etmelerini tavsiye ederim.

Antalya’da yaşıyorum. Ürünleri kullanan bir kişi olarak DXN ürünlerini tanımak isteyenlere yardımcı olmanın insanlık görevimiz olduğunu düşünüyorum. DXN ile herkese günaydın…

DXN Üye Numarası

819111998

İletişim

05524113990

SİZE EN KISA ZAMANDA DÖNÜŞ YAPACAĞIZ.

DXN Ürünleri ve DXN İş Ortaklığı ile ilgili daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.