Tayfun ÖZCAN

DXN Muğla Fethiye başta olmak üzere tüm TÜRKİYE genelinde, DXN ürünlerini ve eşsiz pazarlama planını kullanarak hayatınızı değiştirmenize vesile olmak için buradayım.

DXN Üyelik Tayfun Özcan

TAYFUN ÖZCAN

STAR DIAMOND

1991 Muğla doğumluyum. Endüstri Meslek Lisesi, Elektrik-Elektronik mezunuyum. Şu an büyüklerimden öğrendiğim; Peyzaj ve inşaat sektöründe ilgili kurumlara taşeron olarak hizmet veriyorum. Herkes gibi hayatı, ticareti yaşayarak öğrendim/öğreniyorum ve bunun bir bedeli olduğunu kabul ediyorum.

Network Marketing sektörünü ve DXN Türkiye şirketini yardımlaşma ve dayanışmaya bağlı insanları, sosyal ve samimi bir hayat yaşamaya teşvik eden manevi bir zincir olarak görüyorum. DXN Türkiye ile 2017 Eylül ayında tanıştım ve sponsorum Volkan Verdi ile çalışmaya başladım.

DXN Türkiye'nin imkanlarını, ürünlerini ve kazanç planını kullanarak insanların kaliteli, sağlıklı ve maddi açıdan da refah bir hayat yaşamalarına vesile olmak en büyük temennimdir.

Muğla il ve ilçelerinde DXN Muğla ekibimize dahil olmak, çevrenizdeki insanların hayatlarına maddi ve manevi anlamda pozitif etkiyle dokunmak istiyorsanız; şimdi bana ulaşabilirsiniz.

DXN Muğla sizinle daha güçlü! Teşekkürler

DXN Üye Numarası

818846377

İletişim

0533 322 34 91

SİZE EN KISA ZAMANDA DÖNÜŞ YAPACAĞIZ.

DXN Ürünleri ve DXN İş Ortaklığı ile ilgili daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.